Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec świata 21 maja 2011: Przepowiednie się sprawdzą?

Utworzony przez sdfsdfs, 20 maja 2011 r. o 16:26 Powrót do artykułu
o w d***! ;/ nie wiem czy sens jest zadanie domowe robić! ;PP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhhaa gowno 18:00 i co kiedy koniec swiata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. 18:12 i ja siedzę przed kompem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie to deszcz napier***a jak ch*** i burza po chuju jest, żegnaj ta rodacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wszechmogąca, przeżyłam koniec świata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha i gdzie wasz koniec świata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie... jest juz po 18... Powim tyle.. wierze w Boga i wierze tez w jego slowo... a w Biblii zostało napisane "nie znacie dnia ani godziny" , po drugie koniec swiata przyjdzie niespodziewanie.. moze koniec swiata dla kazdego czlowieka to jego smierc.. takze Bog powiedzial ze jezeli ktos bedzie glosil ze jest Mesjaszem i oglosi apokalipse, nie wierzyc mu... tak Bog powiedzial!! wiec ludzie .. skad on moze wiedziec ze bedzie koniec swiata? ile juz bylo tych koncow swiata? .. Boze robia z tego sensacje.. zarabiaja na tym pieniadze.. a z Boga nie ma zartow..! w Ameryce zwolennicy tego Campinga posprzedawali wszystko zostawili rodziny i czekaja na koniec swiata... i co oni teraz zrobia??? do czego wroca??? Nie ogarniam ludzi.... wierzcie w to ze to Bog postanowi kiedy nadejdzie nasz koniec !.... to tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się dzieje ziemia zaczęła pękać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie idzie burza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnie zaraz nagram koniec świata i wrzucę na you tube xddd uwiecznie ten piękny dzień xddd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś sie nic nie dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszustwooo ! ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękny koniec świata. była bardzo ładna pogoda ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu "Przepowiadaczowi" za wprowadzanie zamętu powinni tak wpier*olić na miękko,żeby się zes*ał!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już mnie tyłek boli od szczypania się z niepewności? Czy ja żyję? Chyba tak. A może już wszyscy nie żyjemy? A to co widzimy to niebo. Chodź stawiał bym raczej na piekło... Pozdrawiam ocalałych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic sie nie stalo dlatego, ze media wszystko przekrecily, to nie mial byc koniec swiata ale odliczanie od tego dnia do konca swiata, ze teraz powoli sie bedzie dziac, a ziemia faktycznie zatrzesla sie jak przepowiadal w wielu krajach na raz po 18tej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yeah jestem niesmiertelny ;ddd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo będzie 2012 21 grudnia Że będzie wielka nieprawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś słyszałem, że jak będzie the end world to ludzie sie przeniosą na drugą ziemię w tym samym układzie słonecznym, może jest apokalipsa a my własnie na tej drugiej ziemi siedzimy ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam z zaświatów Wierzę w Boga i wiem, że nie ma co się bać. Koniec świata może być też jutro... Hehe ateiści się mogą bać.. I wyznawcy innych religii(chyba że u nich jest podobnie o końcu świata, nie wiem).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...